שירות Door to Door

אנו בקבוצת נגב שליחויות נתאים עבורכם פתרונות לוגיסטיקה שילוח והפצה חדישים במידת הצורך ונפעל על פי צרכי השילוח שלכם. שירות זה פועל עבור עסקים, חברות שיווק, חנויות אינטרנט ועוד. ההפצה הוא לא תהליך פשוט, לכן תנו לנו לעשות את הסדר והארגון בשבילכם על פי צרכיכם וצרכי הלקוחות שלכם. תעזרו בנו כדי לבצע את ההפצה בצורה הטובה ביותר.

 

שירות הe-commerce delivery לאתר מסחר אלקטרוני

השירות ניתן לעסקים / חברות שיש להן חנויות אונליין אינטרנטיות שמשתמשות בשירותי משלוחים לכל רחבי הארץ תוך שימוש במערכת ממוחשבת ומתקדמות לממשקים מיוחדים של הזנת המשלוחים אוטומטית המעקב אחר המשלוחים ועד לביצוע המלא שלהם והכל מתבצע אונליין הממשקים מלאים לאתרי המסחר האלקטרוני שלכם. שירות הe-commerce delivery – משלוחים בשירות הזה מבוצעים בדרך כלל עד 3 ימי עסקים לא כולל יום האיסוף מכם. לאחר מיון החבילות במרכז הלוגיסטי, נהגי החברה יתחילו בהפצת החבילות החל מיום למחרת ועד ל 3 ימי עסקים לכל רחבי הארץ.

 

שירות Next Day Delivery

שירות הNext Day Delivery הוא לא בפריסה ארצית מלאה הוא העיקר ניתן בערים המרכזיות בכל הארץ בשירות הזה אנחנו אוספים ממך חבילות עד שעות הערב ומספקים את המשלוח כבר ביום שלמחרת.

 

שירות Same Day Delivery

שירות הSame Day Delivery הוא לא בפריסה ארצית מלאה הוא העיקר ניתן באזורי גוש דן והמרכז בשירות הזה אנחנו אוספים ממך חבילות עד שעות הצהריים ומספקים כבר באותו היום עד שעות הערב .

 

שירות החתמת מסמכים

שירות החתמת המסמכים הוא שירות מיוחד המאפשר לכם לקבל תעודה משלוח / הזמנה חתומה על ידי הלקוח שלכם בעותק מקורי. לאחר החתמת המסמך הוא מגיע לסניף המרכזי ונשלח אל הלקוח עם דוח מפורט לגבי תכולת התעודות החתומות.

 

שירות הגוביינא

שירות הגוביינא הוא שירות מיוחד המאפשר ללקוח הקצה בעצם לשלם לשליח במגוון אפשרויות כגון : מזומן , צ'ק לאחר התשלום הכסף מגיע לסניף המרכזי ונשלח אל הלקוח עם דוח מפורט לגבי תכולת הגוביינות.